INTERMOTOR 17204 impulzusadó, főtengely
Kauffer cikkszám: 17204-STA
![INTERMOTOR 17204 INTERMOTOR 17204]()
Nagyítás
![INTERMOTOR 17204 INTERMOTOR 17204]()
Nagyítás
EAN: 5012225515301
Csomagsúly: 0.06 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 2,7 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Rögzítési szög: | 90 ° |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Forma: | kerek |
| Nettó súly: | 0,026 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: 6M8G-6C-315
MAZDA: L3G2-18-221
MAZDA: L3K9-18-221A