OPTIMAL CW-3112 csuklókészlet, hajtótengely
Kauffer cikkszám: CW-3112-OPT
![OPTIMAL CW-3112 OPTIMAL CW-3112]()
Nagyítás
![OPTIMAL CW-3112 OPTIMAL CW-3112]()
Nagyítás
EAN: 4058787382075
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 166 mm |
| Külső fogazás, kerék oldala: | 28 |
| Belső fogazás, kerékoldali: | 37 |
| Töm.átm.: | 59,5 mm |
| Csukló fajta: | Homokinetikus csukló |
| Gumiharang anyaga: | Gumi |
| Géppel megmunkált: | beszúrással a belső részen (belül) |
| Csuklóátmérő: | 91 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: 3815A075
MITSUBISHI: 3815A076
MITSUBISHI: 3815A140
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
15007 Ft VTSZ / KN:
87085055