MONROE G1154 MONROE ORIGINAL (Gas Technology) lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: G1154-MON
![MONROE G1154 MONROE G1154]()
Nagyítás
![MONROE G1154 MONROE G1154]()
Nagyítás
![MONROE G1154 MONROE G1154]()
Nagyítás
EAN: 5412096523472
Csomagsúly: 1.76 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Garancia: | 5 év garancia páronként cserélhető tartozékokkal |
| Hossz 1: | 400 mm |
| Hossz 2: | 640 mm |
| Furatátmérő: | 25 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 12,4 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK472 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK361 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK480 |
| Tömeg: | 1,761 kg |
| Csomagolási hossz: | 60 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,2 cm |
| csomagolási magasság: | 7,2 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13279260
OPEL: 13279261
OPEL: 13279263
OPEL: 13279264
OPEL: 13279265
OPEL: 13279266
OPEL: 13279267
OPEL: 13315242
OPEL: 13315243
OPEL: 13315244
OPEL: 13315245
OPEL: 13412740
OPEL: 13412741
OPEL: 13412743
OPEL: 13412744
OPEL: 13412745
OPEL: 13412746
OPEL: 13420232
OPEL: 13420233
OPEL: 436528
OPEL: 436529
OPEL: 436530
OPEL: 436534
OPEL: 436543
OPEL: 436544
OPEL: 436545
OPEL: 436659
OPEL: 436690
OPEL: 436694
OPEL: 436695
OPEL: 436793
OPEL: 436794
OPEL: 436795
OPEL: 436806
OPEL: 436807
OPEL: 436808
OPEL: 436820
OPEL: 436821
VAUXHALL: 13279260
VAUXHALL: 13279261
VAUXHALL: 13279263
VAUXHALL: 13279264
VAUXHALL: 13279265
VAUXHALL: 13279266
VAUXHALL: 13279267
VAUXHALL: 13315242
VAUXHALL: 13315243
VAUXHALL: 13315244
VAUXHALL: 13315245
VAUXHALL: 13412740
VAUXHALL: 13412741
VAUXHALL: 13412743
VAUXHALL: 13412744
VAUXHALL: 13412745
VAUXHALL: 13412746
VAUXHALL: 13420232
VAUXHALL: 13420233
CHEVROLET: 13279251
CHEVROLET: 13329528
CHEVROLET: 13332639
CHEVROLET: 13332640
CHEVROLET: 13367780
CHEVROLET: 13412142
CHEVROLET: 13412145
CHEVROLET: 13412146
CHEVROLET: 13412147
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
14556 FtBelföldi készletről szállítható
12735 Ft VTSZ / KN:
87088035