VALEO 820876 PROTECTIV 50 Fagyálló
Kauffer cikkszám: 820876-VAL
![VALEO 820876 VALEO 820876]()
Nagyítás
![VALEO 820876 VALEO 820876]()
Nagyítás
EAN: 3276428208763
Csomagsúly: 28.00 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: 820709
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Térfogat: | 25 l |
| hőmérséklet-tartománytól: | -35 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 145 °C |
| Szín: | kék |
| Vegyi tulajdonságok: | nitritmentes |
| Vegyi tulajdonságok: | foszfátmentes |
| Vegyi tulajdonságok: | aminmentes |
| Vegyi tulajdonságok: | szilikáttartalmú |
| Gyártói engedély: | ASTM D3306 |
| Gyártói engedély: | ASTM D4925 |
| Gyártói engedély: | SAE J1034 |
| Gyártói engedély: | BS 6580 |
| Gyártói engedély: | AFNOR NF R15-601 |
| Gyártói engedély: | CUNA NC 956-16 |
| Gyártói engedély: | UNE 26361-88 |
| Gyártói engedély: | NATO S 759 |
| Tömeg: | 28 kg |
Műszaki információ: Restricted to professional users
May damage fertility.
May damage the unborn child