| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 197 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 197 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 195 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret 1: | M12 |
| Menetméret 2: | M8 |
| Menetemelkedés 1: | 1,75 mm |
| Menetemelkedés 2: | 1,25 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Csavarok száma: | 12 |
| Hossz 1: | 197 mm |
| Hossz 2: | 45 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x196,6 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 18 mm |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret 1: | M12x1.75 |
| Menetméret 2: | M8x1.25 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső sokfogú |
| Hossz: | 197 mm |
| Hossz 1: | 45 mm |
| Mennyiség: | 12 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 195 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 197 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 197 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 197 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 195 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x196,6 |
| Kulcsnyílás: | 18 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |




