| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 126 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,5x126 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 126 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Menetméret: | M10 |
| Menetemelkedés 1: | 150 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 126 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 126 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 126 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 126 mm |
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 126 mm |
| Menetméret: | M10 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 126 mm |
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés 1: | 150 mm |
| Figyelje a szerelési információt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 126 mm |
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,5x126 |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |






