| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret 1: | M9x1,25x111 |
| Menetméret 2: | M9x1,25x141 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarok száma: | 20 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 141 mm |
| Mennyiség: | 7 |
| Hossz 1: | 111 mm |
| Mennyiség: | 13 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetméret 1: | M9x1,25x111 |
| Menetméret 2: | M9x1,25x141 |
| Csavarok száma: | 20 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 141 mm |
| Menetméret: | M9 |
| Mennyiség: | 13 |
| Mennyiség: | 7 |
| Hossz 1: | 111 mm |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |




