| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Katalizátor fajta: | katalitikus korom-/részecskeszűrővel rendelkező járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 02.5006 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 02.5007 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50474 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 990 mm |
| Tömeg: | 2,95 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 625 mm |
| Tömeg: | 1,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Hossz: | 1850 mm |
| Tömeg: | 5 kg |




