| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 430 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Magasság: | 20 mm |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Menetméret: | M12X1,25 |
| Kábelhossz: | 360 mm |
| Érzékelő típus: | zárt szenzor felépítés |
| Beépítési oldal: | részecskeszűrő előtt |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




