| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 8942220010 |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Dugasz színe: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M12 x 1.5 |
| Ház színe: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Nettó súly: | 0,026 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 8942220010 |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Dugasz színe: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M12 x 1.5 |
| Ház színe: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Nettó súly: | 0,026 kg |




