| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Anyag: | PA 6 GF 30 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Jelzésfajta: | Analóg |
| nyomástól: | -5,5 kPa |
| Nyomástól: | 95,2 kPa |
| Hossz: | 75 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Nettó súly: | 0,022 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 84 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Nettó súly: | 0,022 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,037 kg |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Csomagolási hossz: | 4,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6 cm |
| csomagolási magasság: | 8 cm |
| Csapok száma: | 3 |




