| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Hossz: | 198 mm |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Hossz: | 198 mm |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 51 mm |
| Magasság: | 198 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 77363705 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Külső átmérő: | 51 mm |
| Magasság: | 175 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 77364750 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 175 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nemesacél kábelcsatlakozóhoz |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 196 mm |
| Tömeg: | 0,061 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 206 g |
| Belső átmérő 1: | 34 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 77363705 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 71 g |
| Hossz: | 196 mm |
| Belső átmérő 1: | 34 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 77363705 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 64 g |
| Hossz: | 196 mm |
| Belső átmérő 1: | 34 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 60 g |
| Hossz: | 175 mm |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 62 g |
| Hossz: | 175 mm |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 175 mm |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 196 mm |
| Tömeg: | 0,061 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 206 g |
| Belső átmérő 1: | 34 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |




