
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | rögzített / nem cserélhető |
| Járműtípushoz alkalmas: | Terepjáró |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Upgrade |
| Lámpa fajta: | LED |
| Mennyiség: | 1 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| külön rendelendő | |
| Feszültség: | 1 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | rögzített / nem cserélhető |




