| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 60/55 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 60/55 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Verzió: | Heavy Duty |
| Verzió: | Single Box |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 60/55 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Verzió: | Premium |
| Verzió: | Single Box |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 60/55 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Verzió: | Single Retail |
| Verzió: | Standard |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 60/55 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Verzió: | LightBOOSTER +100 |
| Verzió: | Twin Retail |
| Világításfajta: | Halogén |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Színes izzó: | fehér |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 60/55 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Verzió: | LightBOOSTER +200 |
| Verzió: | Twin Retail |
| Világításfajta: | Halogén |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Színes izzó: | fehér/kék |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 60/55 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Verzió: | Twin Retail |
| Verzió: | WhiteBOOSTER 5000K |
| Világításfajta: | Halogén |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Színhőmérséklet: | 5000 K |
| Színes izzó: | fehér/kék |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 60/55 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Verzió: | LightBOOSTER Blue |
| Verzió: | Twin Retail |
| Világításfajta: | Halogén |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Színes izzó: | fehér/kék |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 25 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Járműtípushoz alkalmas: | Terepjáró |
| Verzió: | LEDBOOSTER |
| Verzió: | Twin Retail |
| Világításfajta: | Halogén |
| Lámpa fajta: | LED |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Színes izzó: | fehér |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 100 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | P43t |
| Járműtípushoz alkalmas: | Terepjáró |
| Verzió: | RallyBOOSTER |
| Verzió: | Twin Retail |
| Világításfajta: | Halogén |
| Lámpa fajta: | H4 |
| Színes izzó: | fehér/kék |
| Mennyiség: | 2 |




