Új cikkszám. Elődje: : PHILIPS 11866WU60X1
Így is ismerheti:
02303230, LED-FEST 43 mm, Ultinon Pro7000
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lámpa fajta: | LED |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| A szoffita izzólámpa kivitelezése: | FEST 43 mm |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Max. élettartam: | 5000 óra |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Garancia: | plusz 1 év kibővített garancia a termék regisztrálásakor |
Általános információ: For unmatched visual comfort and safer driving, choose
Philips Ultinon Pro7000 LED signalling bulbs. In exterior or
interior applications, their vibrant colours and warm, white
light instantly improve driver visibility and well-being.
Általános információ: Not ECE compliant, not permitted for use on public roads for
exterior lighting application. It is your own responsibility
to ensure that the use of the LED retrofit lamps complies
with applicable local legal requirements.