| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 736410711000 |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 140 °C |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 736410711000 |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 140 °C |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |




