| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | barna |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | barna |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,02 kg |




