| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1120752 |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 131 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1120750 |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 145 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1120750 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Mennyiség: | 1 |
| Hosszú kivitel | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | A hengerfej fedéltől a hengerfejhez |
| OE-számhoz: | 1120750 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Forma: | Hosszú |
| OE-számhoz: | 1 120 750 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | A hengerfej fedéltől a hengerfejhez |
| OE-számhoz: | 1120752 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| OE-számhoz: | 1 120 752 |
| Forma: | rövid |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1120752 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Mennyiség: | 1 |
| Rövid kivitel | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| OE-számhoz: | 1 120 750 |
| Forma: | Hosszú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| OE-számhoz: | 1 120 752 |
| Forma: | rövid |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1120750 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hosszú kivitel | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1120752 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Rövid kivitel | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | N7BB |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Hosszú kivitel | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | N7BB |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Verzió: | Short |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200111 |
| Motorkód: | FMBA |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200111 |
| Motorkód: | FMBA |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1120750 |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 145 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1120752 |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 131 g |




