| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | DTFR 12B140 MB 235.8 |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | MAN 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | MB 235.8 |
| Gyártói engedély: | Scania STO 1:1G |
| Gyártói engedély: | MB 235.9 |
| Gyártói engedély: | Scania STO 2:0A FS |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | Volvo 97312 |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 16F |
| specifikáció: | API Other GL-4 |
| specifikáció: | API Other GL-5 |
| specifikáció: | API Other MT-1 |
| specifikáció: | SAE J2360 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4/5 |
| Térfogat: | 20 l |
| specifikáció: | FORD WSP-M2C197-A |
| specifikáció: | CASE MS 1316 |
| specifikáció: | MAN M 3343 TYPE M |
| specifikáció: | MAN 341 TYPE E2 |
| specifikáció: | MAN 341 TYPE Z2 |
| specifikáció: | MAN 342 TYPE M2 |
| specifikáció: | MB 235.0 |
| specifikáció: | SCANIA STO 1:0 |
| specifikáció: | VOLVO 97310 |
| SAE viszkozitás: | 90 |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4/5 |
| Térfogat: | 60 l |
| specifikáció: | FORD WSP-M2C197-A |
| specifikáció: | CASE MS 1316 |
| specifikáció: | MAN M 3343 TYPE M |
| specifikáció: | MAN 341 TYPE E2 |
| specifikáció: | MAN 341 TYPE Z2 |
| specifikáció: | MAN 342 TYPE M2 |
| specifikáció: | MB 235.0 |
| specifikáció: | SCANIA STO 1:0 |
| specifikáció: | VOLVO 97310 |
| SAE viszkozitás: | 90 |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4/5 |
| Térfogat: | 200 l |
| specifikáció: | FORD WSP-M2C197-A |
| specifikáció: | CASE MS 1316 |
| specifikáció: | MAN M 3343 TYPE M |
| specifikáció: | MAN 341 TYPE E2 |
| specifikáció: | MAN 341 TYPE Z2 |
| specifikáció: | MAN 342 TYPE M2 |
| specifikáció: | MB 235.0 |
| specifikáció: | SCANIA STO 1:0 |
| specifikáció: | VOLVO 97310 |
| SAE viszkozitás: | 90 |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4/5 |
| Térfogat: | 1 l |
| specifikáció: | FORD WSP-M2C197-A |
| specifikáció: | CASE MS 1316 |
| specifikáció: | MAN M 3343 TYPE M |
| specifikáció: | MAN 341 TYPE E2 |
| specifikáció: | MAN 341 TYPE Z2 |
| specifikáció: | MAN 342 TYPE M2 |
| specifikáció: | MB 235.0 |
| specifikáció: | SCANIA STO 1:0 |
| specifikáció: | VOLVO 97310 |
| SAE viszkozitás: | 90 |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-4/GL-5 |
| specifikáció: | EvoBus 26.000-025 |
| specifikáció: | MAN 342 TYPE M2 |
| specifikáció: | ZF 05A/12E/17B/21A |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | VOLVO 97310 |
| Olajgyártó javaslat: | NH 520A |
| Olajgyártó javaslat: | STEYR B-101 |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| olaj: | ásványi olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-5 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 235.7 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 235.74 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 239.72 |
| specifikáció: | ZF TE-ML 18 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| olaj: | szintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-4/GL-5 |
| specifikáció: | DTFR 12B100 |
| specifikáció: | EvoBus 26.000-032 |
| specifikáció: | EvoBus 26.000-034 |
| specifikáció: | MAN 341 Z2/ 342 M2 |
| specifikáció: | ZF 02B/05A/12L/12M |
| Olajgyártó javaslat: | API MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | CASE MS 1316 |
| Olajgyártó javaslat: | FORD WSP-M2C197-A |
| Olajgyártó javaslat: | JOHN DEERE JDM J11E |
| Olajgyártó javaslat: | MAN M 3343 TYPE M |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| olaj: | HC szintetikus olaj (Hydro-Cracked) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-5 |
| Gyártói engedély: | SAE J306: 80W-90 |
| specifikáció: | ZF TE-ML 05N, 21N |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | FORD M2C104-A |
| Olajgyártó javaslat: | JOHN DEERE JDM J11F |
| Olajgyártó javaslat: | NH 520B |
| Olajgyártó javaslat: | VOLVO 97310, 97321 |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| olaj: | ásványi olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hipoid fogazású váltóhoz |
| SAE viszkozitási osztály: | 80W |
| Gyártói engedély: | API GL5 |
| Gyártói engedély: | MIL-L 2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | MAN 342 Typ M1 |
| Olajgyártó javaslat: | Volvo 97314 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 17B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 80W-90 |
| specifikáció: | API GL-5 |
| specifikáció: | API MT-1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | 342 Typ M2 |
| Gyártói engedély: | TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12M |
| Gyártói engedély: | TE-ML 16B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 17H |
| Gyártói engedély: | TE-ML 19B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 21A |
| Olajgyártó javaslat: | 341 Typ E2 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | API MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | Axle Oil |
| Olajgyártó javaslat: | Large Man Trans Oil |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-PRF-2105E |
| Olajgyártó javaslat: | O-76-D |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:0 (for Axles) |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:1 G |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 07A |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 08 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | MIL-L 2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Térfogat: | 1 l |
| Kötési mód: | Palack |
| Szín: | sárga |
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 225 mm |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | V99-1017 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.7 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.74 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.75 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.72 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | BMW G2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Térfogat: | 5 l |
| Kötési mód: | Kanna |
| Szín: | sárga |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Hossz: | 300 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 230 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.7 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.74 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.75 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.72 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | BMW G2 |


Motul Gear 300 75W-90 hajtóműolaj, váltóolaj, 1lit. 100118
Jóváhagyások és minősítések:
API GL-5
Viszkozitás:
75W-90
Motul cikkszám:
100118
Kiszerelés:
1 liter




