| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 900 064 n.cpl.1 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Forma: | kerek |
| Tömeg: | 0,400 kg |
| Csomagolási hossz: | 22 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11 cm |
| csomagolási magasság: | 18 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200401 |
| Rugózás típus: | csavarrugós járművekhez |
| Forma: | ovális |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 0,400 kg |
| Csomagolási hossz: | 22 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11 cm |
| csomagolási magasság: | 18 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| OE-számhoz: | 1776922 |
| OE-számhoz: | AY11-18159-AA |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | 1J0 513 425 A |
| Forma: | kerek |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| OE-számhoz: | 1254213 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Magasság: | 177 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Ütköző magassága: | 126,5 mm |
| D1: | 59 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| OE-számhoz: | 1776922 |
| OE-számhoz: | AY11-18159-AA |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | 1J0513425 |
| Forma: | kerek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Forma: | kerek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200401 |
| Rugózás típus: | csavarrugós járművekhez |
| Forma: | ovális |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | 1J0 513 025 Q |
| gyártószámhoz: | 2020020 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Nettó súly: | 0,25 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Nettó súly: | 0,25 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200401 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Forma: | ovális |
| Rugózás típus: | csavarrugós járművekhez |
| Tengelyenként: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Javításra vonatkozó megoldás | |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Forma: | kerek |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Alkatrészek száma: | 4 részes |
| Tengelyenként: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 127 mm |
| Hossz 2: | 184 mm |
| Belső átmérő 1: | 15,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Verzió: | To 05/2005 |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 206 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| 1. átmérő ütköző: | 37 mm |
| 2. átmérő ütköző: | 56 mm |
| Magasság: | 177 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Műanyag |
| Ütköző magassága: | 129 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 228 g |
| Alkatrészszám: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 150 g |
| Alkatrészszám: | 4 |
| Modellévtől: | 2005 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 127 mm |
| Hossz 2: | 184 mm |
| Belső átmérő 1: | 15,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Verzió: | To 05/2005 |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 206 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |




