| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,035 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1T0 906 093 G |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| OE-számhoz: | 1T0 906 093G |
| Relé funkció: | Üzemanyag-szivattyú |
| Tömeg: | 0,200 kg |
| Rögzítési mód: | dugós csatlakozó |
| Nettó súly: | 0,160 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| OE-számhoz: | 1T0 906 093G |
| Relé funkció: | Üzemanyag-szivattyú |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Rögzítési mód: | dugós csatlakozó |
| Nettó súly: | 0,16 kg |




