
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 30 mm |
| Vastagság: | 45 mm |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Külső átmérő: | 60,5 mm |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Magasság: | 45 mm |
| Belső átmérő: | 12,1 mm |
| Külső átmérő: | 60,2 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 30 mm |
| Vastagság: | 45 mm |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Külső átmérő: | 60,5 mm |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 40 mm |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| a páros csere javasolt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Külső átmérő 1: | 53 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Csomagolási hossz: | 6 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6 cm |
| csomagolási magasság: | 4,5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Magasság 1: | 45 mm |
| Magasság 2: | 30 mm |
| OE-számhoz: | 1762747 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Külső átmérő 1: | 53 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |




