| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| L1/L2: | 32 mm |
| Hossz: | 32 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Magasság: | 32 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 15,5 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| L1/L2: | 32 mm |
| Hossz: | 32 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Magasság: | 32 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 15,5 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |




