| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Tömeg: | 3,366 kg |
| Hossz: | 950 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 18 mm |




