| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Szín: | piros |
| Hossz 2: | 20 mm |
| Hossz 1: | 20 mm |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 43 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, lenn |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, fenn |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Külső átmérő 1: | 34 mm |
| Külső átmérő 2: | 39 mm |
| Tömeg: | 0,042 kg |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Szín: | piros |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Beépítési oldal: | fenn |
| OE-számhoz: | 56219-01J00 |
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Beépítési oldal: | alul |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Külső átmérő 1: | 34 mm |
| Tömeg: | 0,045 kg |
| Külső átmérő 2: | 39 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 56219-VB000 |
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő 2: | 39 mm |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 90 |
| Külső átmérő 1: | 36 mm |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Szín: | sárga |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | alul |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Beépítési oldal: | fenn |





