| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 22 mm |
| Belső átmérő: | 52,5 mm |
| Külső átmérő: | 54,5 mm |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tengelykészlet |




