| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 109,7 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 35,2 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 109,6 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 35,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |





