| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Hossz: | 102,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,4 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | S |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Hossz: | 102,5 mm |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Rovátkák száma: | 1 |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 43 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 1 |
| Hossz: | 102,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 102,5 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | S |
| Hossz: | 102,6 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 102,5 mm |
| Felület: | nitrátozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Rovátkák száma: | 1 |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 43 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 102,5 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,97 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 102,6 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,50 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |




