| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Hossz: | 109,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 31 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,97 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Hossz: | 109,2 mm |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 109,2 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 31 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 109,2 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 31 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 109,2 mm |
| Felület: | nitrátozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 31 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Rovátkák száma: | 3 |




