| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,060 kg |
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Hossz: | 91,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7,0 mm |
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 60 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 32,9 mm |
| Belső átmérő: | 7 mm |
| Hossz: | 91,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 91,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 33 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 91,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 91,2 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 60 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 91,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 91,2 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,965 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 91,2 mm |
| Verzió: | 21-4N |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |




