| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 31 mm |
| átmérő: | 37 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 30,5 mm |
| Külső átmérő: | 37 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Magasság: | 31 mm |
| átmérő: | 37 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 30,5 mm |
| Külső átmérő: | 37,0 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 30,600 mm |
| átmérő: | 37 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 30,5 mm |
| Külső átmérő: | 37 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | mechanikus |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | mechanikus |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 37 mm |
| Magasság: | 31 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| átmérő: | 37 mm |
| Magasság: | 30,600 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | mechanikus |




