| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1093 mm |
| Bordák száma: | 7 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,134 kg |
| Bordák száma: | 7 |
| Hossz: | 1093 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 7 |
| Hossz: | 1088 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | aramid |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 7 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Hossz: | 1090 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1121 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1090 mm |
| Bordák száma: | 7 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1090 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 7 |
| Húzószál anyag: | aramid |
| Generátor kivitel: | indítómotor-generátorhoz |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 7 |
| Hossz: | 1088 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 7 |
| Hossz: | 1090 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Műszaki információs szám: | HTD1090 K 7 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 7 |
| Hossz: | 1093 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1090 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 7 |
| Húzószál anyag: | aramid |
| Generátor kivitel: | indítómotor-generátorhoz |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1093 mm |
| Tömeg: | 0,134 kg |
| Bordák száma: | 7 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1121 mm |
| Bordák száma: | 5 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1090 mm |
| Bordák száma: | 7 |




