| Részletes adatok | |
|---|---|
| teljes hossz: | 572 mm |
| Belső hossz: | 535 mm |
| Hossz az illeszkedő nyaktól a min-jelzésig: | 528 mm |
| Hossz az illeszkedő nyaktól a max-jelzésig: | 402 mm |
| Tartóátmérő: | 13,5 mm |
| Anyag: | Acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lmax.: | 496 mm |
| Lmin.: | 535 mm |
| Hossz: | 542 mm |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Tömeg: | 34 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lmax.: | 496 mm |
| Lmin.: | 535 mm |
| Hossz: | 542 mm |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Tömeg: | 34 g |




