| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Anyag: | Cordierit |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 400 mm |
| Minőség: | Cordierite |
| Tömeg: | 8,0 kg |
| Betűjelzés: | 91 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 380 mm |
| Minőség: | Cordierite |
| Tömeg: | 5 kg |
| Betűjelzés: | 91 |




