| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Cordierit |
| Emissziós norma: | Euro 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| Anyag: | Cordierit |
| csak a következővel együtt: | FK11511 |
| Termék megfelel: | Euro 6 |
| Vizsgálat jelzés: | E57-103R |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Emissziós norma: | Euro 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Cordierit |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Emissziós norma: | Euro 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| Emissziós norma: | Euro 6 |
| ECE/ABE engedéllyel | |
| Garancia: | 2 év vagy 80.000 km garancia |
| Hasonló ábra | |
| Hossz: | 490 mm |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Hossz: | 450 mm |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Katalizátor fajta: | NOx Tároló Katalizátor |
| Tömeg: | 9 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Hossz: | 450 mm |
| Anyag: | Cordierit |
| Katalizátor fajta: | NOx Tároló Katalizátor |
| Tömeg: | 8,1 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 555 mm |
| Minőség: | Cordierite |
| Szélesség: | 245 mm |
| Magasság: | 420 mm |
| Tömeg: | 7,8 kg |
| Betűjelzés: | 91 |




