| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 10 mm |
| Szélesség: | 245 mm |
| Hossz: | 520 mm |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,6 mm |
| Hengerfej anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,5 mm |
| Hengerfej anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 10 mm |
| Hossz: | 520 mm |
| Szélesség: | 245 mm |




