| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Hossz: | 94 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Hossz: | 94 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Termosztát |
| OE-számhoz: | 28410-2F000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Hossz: | 82 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Hossz: | 183 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Hossz: | 94 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Hossz: | 82 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hossz: | 183 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Hossz: | 94 mm |
| Szélesség: | 88 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 28410-2F000 |
| Beépítési oldal: | Termosztát |




