| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,5 mm |
| Hossz: | 59 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 036 133 062 B |
| OE-számhoz: | 036 133 062 L |
| OE-számhoz: | 036 133 062 N |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 B |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 R |
| OE-számhoz: | 408-238-321-006Z |
| OE-számhoz: | 408-238-321-007Z |
| OE-számhoz: | 7.03703.01.0 |
| OE-számhoz: | 7.03703.09.0 |
| OE-számhoz: | A2C59511702 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 036 133 062 B |
| OE-számhoz: | 036 133 062 L |
| OE-számhoz: | 036 133 062 N |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 B |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 R |
| OE-számhoz: | 408-238-321-006Z |
| OE-számhoz: | 408-238-321-007Z |
| OE-számhoz: | 7.03703.01.0 |
| OE-számhoz: | 7.03703.09.0 |
| OE-számhoz: | A2C59511702 |
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,5 mm |
| Hossz: | 59 mm |
| Szélesség: | 55 mm |




