| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 14-32207-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Beépítési vast.: | 0,5 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Beépítési vast.: | 0,5 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfejtömítés nélkül |
| Hengerfej anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfejtömítés nélkül |
| Hengerfej anyag: | Műanyag |


| Részletes adatok |
|---|


| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési vast.: | 0,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítés nélkül |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | WG1086677 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1103177 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimering-vezérműtengellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési vast.: | 0,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési vast.: | 0,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L829 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| Gyártási évig: | 200303 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| Gyártási évtől: | 200303 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |




