| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 03L 145 117 C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Belső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |




