| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | katalizátor előtt |
| Külső átmérő: | 98 mm |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Vastagság: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 4 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Vastagság: | 5,3 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Vastagság: | 5,3 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Belső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 4 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |




