| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16,2 mm |
| Külső átmérő: | 19,2 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Keresztmetszet: | O-gyűrű |
| Áru tarifaszám: | 3926904510 |
| Áru tarifaszám: | 3926909985 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 12,3 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| OE-számhoz: | 03L 130 277 B |
| OE-számhoz: | A2C59513554 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16,2 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 16,2 mm |
| Külső átmérő: | 19,2 mm |
| Áru tarifaszám: | 3926904510 |
| Áru tarifaszám: | 3926909985 |
| Keresztmetszet: | O-gyűrű |




