| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 7,1 mm |
| Külső átmérő: | 14,9 mm |
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Anyag: | Réz |
| Gyártó korlátozás: | VDO/Continental |
| OE-számhoz: | 1791017 |
| OE-számhoz: | 1812616 |
| OE-számhoz: | 1980.ER |
| OE-számhoz: | 1980.ET |
| OE-számhoz: | 1980.R9 |
| OE-számhoz: | 1980.S0 |
| OE-számhoz: | 36001726 |
| OE-számhoz: | 36001727 |
| OE-számhoz: | 36001728 |
| OE-számhoz: | 36001729 |
| OE-számhoz: | 9802448680 |
| OE-számhoz: | A2C59513556 |
| Keresztmetszet: | A-alakú |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |




