| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 43 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 16 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Magasság 1: | 16 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 43 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |




