| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 78,5 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Tömeg: | 155 g |
| Külső menet 2: | M 10X1,5 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 75 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Hossz: | 78,5 mm |
| Menetméret: | M10x1,5 |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő 1: | 2,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Hossz: | 78,5 mm |
| Menetméret: | M10x1,5 |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő 1: | 2,75 mm |




