| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 86 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 86 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Hossz: | 78,5 mm |
| Menetméret: | M10x1,5 |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő 1: | 2,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Hossz: | 78,5 mm |
| Menetméret: | M10x1,5 |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő 1: | 2,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 86 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |




