
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 34 mm |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 9,54 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 9,59 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Túlméret | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 34 mm |
| Külső átmérő 1: | 9,6 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 9,54 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 9,54 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Anyag: | Szinterfém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 34,0 mm |
| Külső átmérő: | 9,6 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Nettó súly: | 12 g |
| Csomagolási szélesség: | 2,30 cm |
| csomagolási magasság: | 5,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 8,0 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5,51 mm |
| Külső átmérő: | 9,55 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,51 mm |
| Külső átmérő: | 9,55 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Külső átmérő: | 9,54 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5,51 mm |
| Külső átmérő: | 9,55 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Külső átmérő: | 9,59 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Túlméret | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Külső átmérő: | 9,54 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,51 mm |
| Külső átmérő: | 9,55 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Külső átmérő: | 9,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Külső átmérő: | 9,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34,2 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Külső átmérő: | 9,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | F6JA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | F6JB |
| Hossz: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Anyag: | nagy foszfor tartalmú szürkeöntvény |
| Külső átmérő: | 9,56 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 34,0 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Külső átmérő: | 9,6 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Csomagolási hossz: | 8,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2,30 cm |
| csomagolási magasság: | 5,00 cm |
| Nettó súly: | 12 g |




