
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 46,7 mm |
| Külső átmérő 1: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 46,7 mm |
| Külső átmérő: | 10,03 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 46,7 mm |
| Külső átmérő: | 10,06 mm |
| Belső átmérő: | 5,04 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 46,7 mm |
| Külső átmérő: | 10,06 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Túlméret | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Hossz: | 46,7 mm |
| Külső átmérő: | 10,03 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,02 mm |
| Külső átmérő: | 10,03 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,02 mm |
| Külső átmérő: | 10,06 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,02 mm |
| Külső átmérő: | 10,26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,5 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Anyag: | perlites szerkezetű szürkeöntvény |
| Külső átmérő: | 10,05 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5,02 mm |
| Külső átmérő: | 10,03 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 10,03 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 10,06 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Túlméret | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,8 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 10 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Anyag: | Szinterfém |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 10,03 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Külső átmérő: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46,7 mm |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 10 mm |




