LUCAS LRS01361 önindító
Kauffer cikkszám: LRS01361-LUC
![LUCAS LRS01361 LUCAS LRS01361]()
Nagyítás
EAN: 5708279048499
Csomagsúly: 2.99 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 74 mm |
| Fogszám: | 8 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 2,7 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: BPD4-18-400
MAZDA: BPD4-18-400A
MITSUBISHI: M000T80081
MITSUBISHI: M0T80081
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.