WILMINK GROUP WG2010183 gyújtógyertya
Kauffer cikkszám: WG2010183-WIL
![WILMINK GROUP WG2010183 WILMINK GROUP WG2010183]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
RC9MCC4
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Elektródok távolsága: | 1 mm |
| Csatlakozás technika: | SAE |
| Menetméret: | M14x1.25 |
| Kulcsnyílás: | 16 mm |
| Minőség/osztály: | Cu-core GE |
| Kötési mód: | Doboz |
| Gyújtógyertya: | 1 testelektróda |
| Gyújtógyertya: | lapos tömítés üléssel |
| Gyújtógyertya: | réz középelektróda |
| Menethossz: | 19 mm |
| Műszaki információs szám: | RC9MCC4 |
| Szikrahely: | 5 mm |
| Min. meghúzási nyomaték: | 25 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 30 Nm |
| Csomagolási hossz: | 8,65 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2,45 cm |
| csomagolási magasság: | 2,45 cm |
| Ellenállástól: | 6 kOhm |
| Ellenálásig: | 15 kOhm |
| Kinyúlás: | 3 mm |
Általános információ: Champion: OE089/T10
OEM- (gyári-) számok kattintásra BMW: 12 12 1 715 539
BMW: 12 12 9 059 870
BMW: 12 12 9 061 870
DAIHATSU: 9004851163
HONDA: 12290PNE003
HONDA: 980795614G
HONDA: 980795614P
HONDA: 9807B5617P
HONDA: 9807B561BP
HONDA: 9807B561CP
MAZDA: F20118101
MAZDA: F28518110
MAZDA: F28618110
MAZDA: F28718110
MAZDA: F28818110
MAZDA: ZM0218110
NISSAN: 224012F200
NISSAN: 2240153306
NISSAN: 2240153J06
NISSAN: 2240170J10
NISSAN: 2240170J11
OPEL: 1214031
OPEL: 1214145
SAAB: 93176801
TOYOTA: 9008091035
TOYOTA: 900809103583
TOYOTA: 9008091048
TOYOTA: 900809106683
TOYOTA: 9008091108
TOYOTA: 9091901166
TOYOTA: 9091901184
TOYOTA: 90919YZZAG
CHEVROLET: 25186682
CHEVROLET: 25193474
CHEVROLET: 55580961
CHEVROLET: 55585534
CHEVROLET: 96476119
HYUNDAI: 1882911050
KIA: 1882911050
GENERAL MOTORS: 25186682
GENERAL MOTORS: 90414815
GENERAL MOTORS: 93176801
GENERAL MOTORS: 96476119
LEXUS: 900809106683
LEXUS: 9091901166
CHANGAN: EA0120400
CHANGAN: H150021500
CHANGAN: PA0020301
CHERY: 9091901059
FAW (TIANJIN): 9091901176
HAIMA (FAW): HB0018110M1
FAW: 9091901176
A termék jelenleg nem rendelhető.